Konferencje firmowe na Mazurach – dlaczego warto?

Konferencje firmowe na Mazurach – dlaczego warto?

Mazury to wyjątkowo atrakcyjny turystycznie region w Polsce. Jego malowniczy krajobraz łączy ze sobą lasy, łąki oraz liczne jeziora, w tym największe jezioro w Polsce - Śniardwy. Organizacja wydarzeń biznesowych w tak ciekawej lokalizacji może skłonić do udziału wiele osób. Oprócz realizacji celów służbowych część czasu gości oraz prelegentów może zostać przeznaczona na relaks w pięknym otoczeniu. Pracownicy przedsiębiorstw i kontrahenci mogą również skorzystać z aktywnych form integracji.

Sale konferencyjne Mikołajki – organizacja konferencji w pięciogwiazdkowym hotelu 

Nie bez powodu wiele przedsiębiorców decyduje się na organizację konferencji firmowej na Mazurach. Miejsce stanowi ważny czynnik powodzenia tego typu przedsięwzięć. Lokalizacja może, ale nie musi nawiązywać do charakteru konferencji. Takie wydarzenie wcale nie musi odbywać się w centrum miasta, gdzie większość osób pracuje na co dzień. Coraz popularniejszy trend stanowią szkolenia, narady, prezentacje i konferencje w lokalizacjach posiadających naturalne przymioty. Z tego powodu chętnie wybierane są obiekty w pobliżu zieleni, na przykład nad jeziorem.  

W kwestii takiej jak mazurskie sale konferencyjne Mikołajki stanowią jedną z ciekawszych miejscowości wartych rozważenia. Do dyspozycji pozostaje w niej pięciogwiazdkowy hotel Mikołajki, który został zbudowany na Ptasiej Wyspie znajdującej się na środku Jeziora Mikołajskiego. Hotel dysponuje różnorodnymi salami o powierzchni od 220 do 580 m2. System ruchomych ścian pozwala dodatkowo dostosować przestrzeń do indywidualnych preferencji, dzięki czemu możliwa jest organizacja zarówno kameralnych spotkań biznesowych, jak i dużych konferencji do 580 uczestników. 

Hotel Mikołajki – profesjonalne konferencje firmowe na Mazurach 

Zestawienie urokliwej lokalizacji w połączeniu z luksusowym obiektem, w której ma odbyć się konferencja biznesowa, gwarantuje budowę pozytywnego wizerunku marki. Atutem hotelu Mikołajki są profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale, które mieszczą niezbędny sprzęt: ekrany, laptopy, rzutniki, wskaźniki, telewizory, mikrofony oraz nagłośnienie. Organizatorzy i uczestnicy wydarzeń mogą liczyć na wsparcie obsługi technicznej i dostęp do bezprzewodowego internetu. Organizacja konferencji firmowej w hotelu rozwiązuje problem noclegu. Uczestnicy mają dostęp do 100 pokoi hotelowych bez konieczności kłopotliwego dojazdu. Organizator może mieć zatem pewność, że prelegenci przybędą na czas.  

Konferencja firmowa w pięciogwiazdkowym hotelu to wartość dodana dla wizerunku marki. Dzięki temu można wypracować dobre relacje biznesowe w komfortowej przestrzeni do wymiany poglądów. Atutem wysokiej jakości usług może być choćby obsługa cateringowa wydarzenia. Uczestnicy konferencji z pewnością docenią wyśmienite lunche, kolacje czy też przerwy kawowe ze słodkościami organizowane w obszernym lobby. Ponieważ hotel znajduje się zaledwie 1 km od ścisłego centrum Mikołajek, w wolnym czasie można także skorzystać z dodatkowych atrakcji tej miejscowości.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy