Co na siwe włosy? Poznaj rewolucyjny płyn odwracający siwienie!

Co na siwe włosy? Poznaj rewolucyjny płyn odwracający siwienie!

Trudno ocenić, od jak dawna trwa ta nierówna walka z prawidłami natury. Po jednej stronie miliony ludzi, których dotknęły siwe włosy w młodym wieku, pod drugim zaś genetyka i nieubłagane wyroki czasu. Czy mamy jakąkolwiek szanse, by w sposób naturalny i efektywny zwalczyć siwienie włosów? Na horyzoncie pojawił się polski produkt – preparat na siwe włosy GR-7 Professional, który zgarnia doskonałe opinie na europejskim rynku. Czym się wyróżnia, jak działa? O tym poniżej!

Co na siwe włosy i czemu właśnie GR-7 Professional?

Dotychczasowy sposób na siwe włosy polegał na maskowaniu ich farbami. To oczywiście łatwo dostępne rozwiązanie, które możemy szybko wprowadzić i bez trudu powtarzać… w nieskończoność. To istotnie syzyfowa praca, zwłaszcza jeśli dotykają nas siwe włosy w młodym wieku. Jest to zwalczanie skutku, a nie przyczyny – a zatem to mało efektywny sposób na walkę z siwymi włosami. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się coś, co działa u źródła i niweluje przyczyny siwych włosów w zarodku. Tak działa wyprodukowany przez polską firmę (szczegóły na https://gr-7.eu/) płyn na siwe włosy GR-7 Professional.

Za siwe włosy u kobiet i mężczyzn odpowiada melanina. Jej wahania są naturalne i przychodzą wraz z wiekiem. Czasami pojawiają się siwe włosy w młodym wieku, to wynik zapisanych w genach informacji, które dziedziczymy. Nie ma co jednak złościć się na rodziców i dziadków, lepiej sięgnąć po coś skutecznego. GR-7 Professional to preparat na siwe włosy, który został opracowany na bazie wyciągu z polnych ziół. Jego zadaniem jest odżywienie skóry głowy i pobudzenie jej do produkcji melaniny. W efekcie siwe włosy, które już mamy na głowie, na powrót staną się barwne. Ten preparat na siwe włosy nie posiada w sobie żadnych składników koloryzujących i w ogóle nie oddziałuje na same włosy, w całości działa zaś na poziomie skóry głowy.

Fot. Co na siwe włosy? Tylko GR-7

Preparat na siwe włosy GR-7 Professional – jak przebiega kuracja?

Jak podaje producent na gr-7.eu, kuracja GR-7 Professional jest dwuetapowa. W pierwszej fazie stawiamy na odwrócenie siwienia, więc nosi ona nazwę „przywracanie”. Siwe włosy w około miesiąc powinny wrócić do naturalnej barwy. By tak się stało płyn na siwe włosy GR-7 Professional nakłada się na skórę głowy do dwóch razy na dobę. Przez pierwszy tydzień, dla zwiększenia efektu, powinniśmy możliwie najbardziej unikać mycia i suszenia głowy, odstawić używki (kawa, nikotyna, alkohol) oraz dobrze się wysypiać. Po tygodniu zaobserwujemy, że siwe włosy stają się powoli złotawe. To znak, że preparat na siwe włosy działa, a poziom melaniny wzrasta. Następnie zaobserwujemy powrót naturalnego koloru, co trwa do miesiąca.

Drugim etapem jest faza podtrzymania. Kiedy już siwe włosy znów będą barwne, naszym zadaniem jest utrzymanie dobrego poziomu melaniny. Można tego dokonać nakładając płyn na siwe włosy GR-7 Professional raz na tydzień, najlepiej przed spaniem. I… to wszystko, właśnie poznaliście naturalny sposób na siwe włosy, który jest niedrogi, sprawdzony i możliwy do przeprowadzenia w warunkach domowych!

Fot. Efekty stosowania preparatu na siwe włosy GR-7

GR-7 Professional – preparat na siwe włosy o potwierdzonym działaniu

GR-7 Professional został przetestowany przez europejską jednostkę badawczą EUROFINS pod kątem skuteczności, działania oraz efektów ubocznych i reakcji alergicznych. Płyn na siwe włosy okazał się skuteczny dla wszystkich badanych i nie wykazał żadnej niepożądanej reakcji. Jest to produkt neutralny dla środowiska naturalnego, a także nie było on testowany na zwierzętach.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy