Wypełnianie zmarszczek - dlaczego kwas hialurowowy?

Wypełnianie zmarszczek - dlaczego kwas hialurowowy?
Każda kobieta chce jak najdłużej cieszyć się idealnie gładką, zdrowo wyglądającą skórą.

Niestety, czas jest dla nas nieubłagany. Wraz z wiekiem pojawiają się kolejne zmarszczki a skóra traci jędrność. Obecnie jednak możemy zadbać o swój idealny a jednocześnie naturalny wygląd.
Pomóc może nam w tym kwas hialuronowy. To substancja, która w medycynie estetycznej znajduje szereg zastosowań. Służy również wypełnianiu zmarszczek. Dlaczego? Jakie daje korzyści? Przekonajmy się.

To naturalna substancja występująca w twoim organizmie

Podstawową zaletą kwasu hialuronowego jest fakt, że jest to substancja, która naturalnie występuje w organizmie każdego z nas. Dzięki temu nie powoduje alergii i podrażnień, nie paraliżuje również tkanek jak np. toksyna botulinowa. Kwas hialuronowy jest substancją, która pomaga w produkcji kolagenu, a więc białka odpowiadającego za jędrność naszej skóry.

Naturalny, natychmiastowy efekt

Co ważne, decydując się na wypełnianie zmarszczek przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego efekty możemy zobaczyć praktycznie od razu. Czasem pojawia się niewielka opuchlizna, jednak znika ona w przeciągu dwóch, trzech dni. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://fortemed.pl/redukcja-zmarszczek/

Długi czas utrzymywania się efektów

Kwas hialuronowy nie tylko wypełnia zmarszczki ale również nawadnia skórę i doskonale ją nawilża a przy tym wspomaga produkcję kolagenu, dzięki temu efekty usunięcia oznak starzenia się skóry utrzymuje się nawet od 12 do 24 miesięcy. Warunkiem jest wykonanie zabiegu przez lekarza specjalistę, który wie w jaki sposób zrobić to prawidłowo i bezpiecznie.

Możliwość wykorzystania do wypełniania zmarszczek w wielu miejscach

Kolejną zaletą kwasu hialuronowego jest wszechstronność jego wykorzystania. Możemy bowiem za jego pomocą wypełnić praktycznie wszystkie zmarszczki, które pojawiają się na naszej twarzy. Wśród najczęściej wypełnianych tą metodą możemy wymienić między innymi: kurze łapki, kąciki ust, zmarszczki na szyi i czole, bruzdy przy ustach oraz wiele, wiele innych.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy