Bombonierka

Lodowisko „Bombonierka” w Łodzi

Lodowisko miejskie „Bombonierka” im. Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz znajduje się przy ul. Stefanowskiego 28. Jest obiektem rekreacyjnym, a także bazą dla fanów sportów zimowych. „Bombonierka” gości zawody w łyżwiarstwie figurowym o randze ogólnokrajowej oraz mecze i turnieje hokejowe. Na terenie obiektu odbywają się również treningi łyżwiarzy figurowych i hokeistów. Jednak łodzianie uwielbiają Lodowisko „Bombonierka” głównie za ogólnodostępne ślizgawki popularne, które dostarczają zimą wiele rozrywki młodszym i starszym fanom jazdy na łyżwach.

Ślizgawki na lodzie „Bombonierki”

Lodowisko „Bombonierka” jest częścią Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Co roku w okresie zimowym Bombonierka przyciąga tłumy łodzian, którzy chcą się poślizgać. Na tafli lodowiska jednocześnie może przebywać aż 350 osób!

Na tzw. „ślizgawki popularne” może wejść każdy. Nie trzeba mieć własnych łyżew – lodowisko oferuje na miejscu wypożyczalnię. Natomiast jeżeli mamy własne łyżwy możemy w „Bombonierce” naostrzyć je przed jazdą. Ślizgawki rozpoczynają się o danych godzinach zgodnych z podanym wcześniej harmonogramem. Bilet kupujemy na daną godzinę. Kasy otwierają się na pół godziny przed rozpoczęciem ślizgawki.

By zabawa w „Bombonierce” była bezpieczna musimy przestrzegać określonych zasad. Należy jeździć zawsze w wyznaczonym kierunku i używać dostępnych urządzeń (np. do nauki jazdy na łyżwach) tylko zgodnie z ich przeznaczeniem. „Bombonierka” zabrania używania podczas ślizgawek popularnych: kijów, krążków hokejowych, a także łyżew panczenowych. Dzieci do 12 roku życia mogą ślizgać się wyłącznie pod opieką dorosłego.

Stefanowskiego 28, 90-537 Łódź
Ceny

Bilet normalny

60 min.

12 zł 

Bilet ulgowy

60 min.

9 zł

Bilet grupowy

 60 min.

7 zł za osobę

Karnet normalny 

10 wstępów

100 zł

Karnet ulgowy

10 wstępów

70 zł

Wypożyczenie pary łyżew.

60 min.

5 zł

Wypożyczenie pary łyżew dla grup zorganizowanych.

 60 min.

 3 zł za osobę

Ostrzenie pary łyżew.

 

11 zł

Wypożyczenie urządzenia do nauki jazdy na łyżwach.

60 min.

5 zł

Szatnia ubraniowa.

60 min.

3 zł

Odszkodowanie za zgubienie lub zniszczenie numerka do szatni okryć zewnętrznych.

 

25 zł

W czasie ferii zimowych, od poniedziałku do piątku, bilet ulgowy oraz wypożyczenie pary łyżew (dotyczy dzieci i młodzieży uczącej się do lat 20) - 50%.

Dla posiadaczy Łódzkiej Karty Dużej Rodziny wszystkie bilety -50%. 

Dla posiadaczy Karty Rabatowej „Młodzi w Łodzi” bilet ulgowy oraz wypożyczenie pary łyżew -50%.

 

W pobliżu:

Artykuły powiązane z tą atrakcją:

0 komentarzy

Dodaj komentarz