Fakturuj szybko i bezpiecznie

Fakturuj szybko i bezpiecznie

Dawno temu przedsiębiorcy wystawiali faktury jedynie w wersji papierowej. Odkąd pojawiły się możliwości elektronicznego generowania dokumentów, na rynku przybyło również wiele programów fakturujących. Mimo spotykanych elementów wspólnych, które łącza oprogramowania jak np. wystawianie faktur i innych dokumentów, w niektórych spotykane są dodatkowe bardzo użyteczne funkcje. Przedstawiamy przykładowy program i funkcje, które posiada.

O czym należy pamiętać w dzisiejszym fakturowaniu?

Fakturowanie w XXI wieku wymaga spełnienia wielu nakazanych prawem przepisów np. obowiązkowego generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Wystawiane dokumenty muszą być zgodne z obowiązującymi regulacjami. Dobry program do fakturowania powinien być przygotowany na wszelkie ewentualności i zmiany zachodzące w przepisach. Użytkownik z jego poziomu powinien mieć możliwość szybkiego wystawiania faktur i innych dokumentów, które będą zgodne z obligatoryjnymi wytycznymi prawnymi. Ponadto program powinien być uniwersalny i użyteczny dla wielu użytkowników z poziomu różnych urządzeń. Taką możliwość zapewnia chociażby wersja sieciowa. Korzystający wystawiają dokumenty i zapisują nowe dane na wspólnej bazie danych i serwerze. Zapobiega to duplikacji treści i ich ewentualnej utraty. Dodatkowo przed utratą danych ochronić może utworzenie kopii bezpieczeństwa w postaci eArchiwum.

Jaki program będzie dobrym wyborem?

Program do wystawiania faktur, który spełni oczekiwania związane z fakturowaniem zgodnym z obowiązującymi przepisami to Faktura Small Business Handel. Ten program magazynowy napisany został prostym językiem, przyjemnym dla użytkownika, tak by ten bez trudu mógł szybko się w nim poruszać, znajdować przydatne funkcje i fakturować. Program pozwala wystawić faktury VAT, bez VAT, korekty, proformy, eksportowe, zaliczkowe, końcowe, WDT, VAT marża i wiele więcej. Z uwagi na posiadany moduł magazynowy można szybko wystawiać dokumenty magazynowe, kontrolować stany towarów, przygotowywać oferty i zamówienia dla klienta, cenniki itp. Program ma przydatne analizy i statystyki, dzięki czemu przedsiębiorca może kontrolować rozwój prowadzonej działalności. Istnieje również wiele opcji personalizacji wyglądu dokumentów jak np. dodania na nich własnego logo, pieczątki czy czcionki. W programie można wystawiać faktury w różnych walutach i językach. 

Fakturowanie może być szybkie i bezpieczne wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiednie do tego narzędzie pracy. Przedsiębiorca, który zdecyduje się na sprawdzone oprogramowanie będzie mógł fakturować zgodnie z obowiązującymi przepisami, bezproblemowo przeprowadzać transakcje z kontrahentami i tym samym rozwijać swoją firmę.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy