Internet z telewizją dla studentów – gdzie szukać najkorzystniejszych pakietów?

Internet z telewizją dla studentów – gdzie szukać najkorzystniejszych pakietów?

Studenci są mistrzami w oszczędzaniu i znajdowaniu atrakcyjnych ofert. Trzeba jednak przyznać, że nieco pomaga im w tym możliwość korzystania z różnego rodzaju ulg, zniżek i promocji przygotowanych specjalnie dla nich. Jeśli chodzi o te ostatnie, mają do dyspozycji na przykład oferty taniego Internetu studenckiego z telewizją. Którą z nich powinni się zainteresować?

Dostęp do usług internetowych i telewizyjnych jest dziś oczywistym standardem – nie tylko w przypadku studentów. Faktem jest jednak, że często to właśnie tym ostatnim szczególnie zależy na uzyskaniu możliwie najniższych cen. To akurat nie dziwi, bo comiesięczne opłaty za abonament telewizyjny i internetowy są dla studenckiego budżetu po prostu sporym obciążeniem. Dlatego też, warto zainteresować się atrakcyjnymi cenowo ofertami łączonymi, na przykład łódzkiej firmy TOYA. Wykupując w niej Telewizję studencką w ofercie z Internetem, można obniżyć łączny koszt korzystania z obydwu tych mediów. Jakie są inne zalety takiego rozwiązania?

Internet i telewizja dla studenta – w dobrej cenie i przez dogodny okres

Wielu żaków wynajmuje mieszkania w okresie od października do czerwca lub lipca, czyli w czasie trwania roku akademickiego. Dobra oferta Internetu studenckiego z telewizją musi uwzględniać ten fakt i umożliwiać zawarcie umowy na okres krótszy niż rok. Tak też jest w TOYA, gdzie obie te usługi studenci mogą wykupić w ramach jednego abonamentu obowiązującego przez okres 7, 8 lub 9 miesięcy. Pozwala im to korzystać z Internetu i telewizji przez taki czas, na jaki na przykład zawierają umowę najmu mieszkania.

Szybki internet studencki

Studenci, którym zależy na superszybkim Internecie, znajdą w TOYA łącze o prędkości aż 600 Mb/s. Niemniej jednak, operator dysponuje dobrą, nowoczesną infrastrukturą techniczną, tak więc szybki i niezawodny internet udostępnia również w ramach niższych pakietów: 300 Mb/s i 150 Mb/s. Co ważne, oferuje przy tym bezprzewodowy, dwuzakresowy moduł WiFi Plus, który jest w stanie obsłużyć w tym samym czasie nawet do 32 urządzeń mobilnych.

Telewizja dla studenta z dużą liczbą programów

Jeśli chodzi o ofertę telewizyjną, TOYA udostępnia trzy warianty usługi: Oszczędny (91 kanałów), Wygodny (135 kanałów) i Bogaty (189 kanałów). Ponadto daje możliwość dokupienia pakietów dodatkowych: HBO GO, Eleven i FilmBox On Demand. Odpowiednią opcję dla siebie znajdzie więc tutaj zarówno student sporadycznie oglądający telewizję, jak i prawdziwy miłośnik filmów, seriali czy programów rozrywkowych.

Internet z telewizją dla studenta – inne korzyści połączenia usług

Pakiet zawierający studencki internet i telewizję może okazać się dobrym wyborem dla studentów, którzy korzystają z obydwu tych usług. Co ważne, w TOYA mogą oni swobodnie łączyć dowolne pakiety tak, by zyskać ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb – za ich najtańszą kombinację zapłacą blisko 70 zł (dokładnie 65,80 zł). Ponadto mogą skorzystać z propozycji telefonii komórkowej, która zapewnia nielimitowane SMS-y oraz rozmowy stacjonarne i komórkowe w kraju, a także nawet do 15 GB pakietu danych. Dodatkowo, niezależnie na jakie zdecydują się pakiety usług, otrzymają zniżki na wszystkie koncerty i pozostałe wydarzenia kulturalne organizowane w łódzkim klubie Wytwórnia.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Do zawarcia umowy z TOYA wystarczy okazanie indeksu lub legitymacji studenckiej. Oferta jest dostępna zarówno dla studentów wynajmujących mieszkania, jak i właścicieli lokali, u których są zameldowane osoby ze statusem studenta. Co ważne, promocja ma charakter czasowy i kończy się 30 listopada 2020 roku. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na stronę: https://toya.net.pl/studencki i zaznaczyć wybrane usługi.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy