Nie tylko Miejski Hip-Hop Festiwal – najlepsze koncerty w łódzkiej Wytwórni

Nie tylko Miejski Hip-Hop Festiwal – najlepsze koncerty w łódzkiej Wytwórni

Wytwórnia to kultowe miejsce, w którym odbywają najlepsze koncerty w Łodzi. Poniżej znajdziesz zestawienie najciekawszych imprez, które czekają na Ciebie w Klubie jeszcze w tym roku. Na który koncert w Łodzi warto już dziś zarezerwować czas, siłę i bilety?

Wszystko wskazuje na to, że czas społecznej izolacji dobiega końca i wkrótce będziemy mogli powrócić do kulturalnego życia i wybrać się na jakąś dobrą imprezę muzyczną. Wszystkie bilety i szczegóły wydarzeń szykujących się wkrótce znajdziesz tutaj: koncerty w Łodzi. Które wydarzenia zaplanowane w Wytwórni na drugą połowę roku są naszymi faworytami?

Miejski Hip-Hop Festiwal – 26 września

#MHHF, czyli Miejski Hip Hop Festiwal to wydarzenie organizowane przez osoby odpowiedzialne za Mazury Hip-Hop Festiwal w Giżycku – możesz więc być pewny, że impreza będzie udana, a wszystko dopięte na ostatni guzik. Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie młodym, obiecującym raperom zadebiutowanie na większej scenie. W Line-upie masz szansę więc usłyszeć nowe ksywy polskiego hip-hopu –zagrają m.in. Young Igi, Opał, bevis i White 2115. Impreza ma składać się z koncertów w pięciu miastach w Polsce. W Łodzi odbędzie się 26 września. Kto wie, czy nie będziesz świadkiem narodziny nowej gwiazdy rapu?

KARAŚ/ROGUCKI – 2 października

Koncert duetu Karaś i Rogucki miał odbyć się w kwietniu. Na szczęście nie został odwołany, ale przeniesiony na październik. Duet tworzą nazwiska bardzo dobrze znane z zespołów Coma i The Dumplings. Muzycy połączyli swe siły zaraz po ogłoszeniu upadłości swoich dawnych formacji. Kuba Karaś odpowiada za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się warstwą tekstową. Singiel „Bolesne strzały w serce” zapowiadający ich wspólny album daje świadectwo temu, że artyści tworzą całkiem udany tandem. Będzie nieco dziwnie i mroczno – zapowiada się nowa fala new romantic.

Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque – 8 października

Just Ignore It to nazwa nowego albumu i trasy koncertowej jazzowego dream teamu. Wybitny pianista Leszek Możdżer wystąpi wówczas w Klubie Wytwórnia ze szwedzkim wiolonczelistą i basistą Larsem Danielssonem oraz izraelskim perkusistą Zoharem Fresco. Genialnej muzyce towarzyszyć będzie orkiestra Holland Baroque. Trio Możdżer Danielsson Fresco ma za sobą cztery albumy studyjne – czwartym jest właśnie Just Ignore It. Zapraszając do współpracy Holland Baroque uwolniło nowe siły, dodając do swej twórczości wyjątkowe podejście do muzyki historycznej. Ominięcie tego koncertu to wielka szkoda dla wszystkich fanów po prostu pięknej muzyki.

Nie masz pewności, czy będziesz mógł wybrać się na upragniony koncert w łódzkiej Wytwórni? Bądź spokojny. Na wydarzenia oznaczone akcją „Bilet Zwrotny” możesz zwrócić bilet bez żadnych kosztów i konsekwencji. Wystarczy, że w określonym czasie wypełnisz formularz przez Internet, a środki wrócą na Twoje konto bankowe w ciągu 30 dni. Pełen regulamin akcji oraz spis wydarzeń biorących udział w akcji znajdziesz na https://www.biletomat.pl/en/bilet-zwrotny/ Szukaj też takich ikonek w serwisie Biletomat:

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy