Nowoczesna galeria z tradycją. Centrum Nowa Górna w Łodzi

Nowoczesna galeria z tradycją. Centrum Nowa Górna w Łodzi

Centrum Handlowe Nowa Górna w Łodzi to nowoczesna galeria handlowa, przyjazna dla gości i dostosowana do tego, aby w jednym miejscu zrobić zakupy i załatwić wszystkie najważniejsze sprawy. Wygodę i dostępność punktów usługowych i gastronomicznych, dopełniają sklepy renomowanych marek odzieżowych, kosmetycznych czy dekoracyjnych.

Zmodernizowany obiekt stworzony został z myślą o różnych potrzebach Klientów, nie tylko komercyjnych, ale skierowanych także na integrację społeczności lokalnej i realizację ambitnych projektów obywatelskich. Zwiększył także swój metraż. Dziś jego powierzchnia obejmuje ponad 18 tys. kw., na których można skorzystać z oferty ponad 30 punktów usługowych i sklepów, takich jak firmy W.Kruk, słynącej z wyrobów jubilerskich. Zależy nam, aby wszystkie produkty oferowane na terenie centrum, były najwyższej jakości, tak aby Klienci wracali do nas jak najczęściej i z całą rodziną.

Wśród naszych sklepów znajdują się takie marki jak CCC, Rossmann, Carrefour, Paryżanka, Ives Rocher, Vision Express, Buty na czasie, Inmedio. W dziale gastronomicznym dostępne jest stoisko Przysmaków Regionu, bar Sushi oraz punkt z Kebabem. Na zakupy w centrum można także śmiało wybrać się z dzieckiem, które pewnie z radością skorzysta z przejazdu Crazy Cars, wózków zakupowych dla najmłodszych w kształcie kolorowych samochodów. Systematycznie zapraszamy także do udziału w imprezach towarzyszących, przygotowywanych także z myślą o dzieciach i skupionych na zakupach rodzicach.

Pralnia, zegarmistrz, ksero, dorabianie kluczy, kupno nowych okularów czy wymycie auta - teraz to już nie problem, żeby pogodzić to wszystko w czasie, a może jeszcze zdążyć na kawę lub ulubione sushi. W Centrum Handlowym Nowa Górna w Łodzi spędzamy tyle czasu, ile akurat potrzebujemy, aby załatwić wszystkie sprawy. Musimy zajrzeć do apteki, banku, zrobić zakupy spożywcze lub wybrać kwiaty czy prezent - nasi najemcy zadbali o to, aby utrafić w każdą potrzebę najbardziej wymagających Klientów. Usługi to obok handlu bardzo mocno wyeksponowany aspekt działalności centrum. 

Centrum Handlowe Nowa Górna w Łodzi łączy w sobie nowoczesność z tradycją. Obiekt otwarty w 1997 roku, był pierwszym centrum handlowym w Łodzi i niezmiennie cieszy się dużym powodzeniem i uznaniem wśród Klientów. W 2019 roku galeria została poddana modernizacji, dzięki czemu jej nazwę rozszerzyliśmy o określenie "nowa". Dbając o tradycje sklepu, staramy się iść jednak z duchem czasu, tak aby jeszcze bardziej skupić się na potrzebach naszego Klienta. 

Odwiedzający nasze centrum handlowe mogą także skorzystać z 895 bezpłatnych miejsc postojowych. Oprócz działalności komercyjnej, w centrum zlokalizowany jest Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych oraz regularnie organizowane są tutaj imprezy dla całych rodzin i wydarzenia o charakterze społecznym, przygotowane z myślą o mieszkańcach. Centrum promuje także autorski program "Eco Smart!", w ramach którego inspiruje i zachęca łodzian do ekologicznego i zdrowego stylu życia. Praktyki eko nie są też obce prowadzącym galerię, gdyż w ramach polityki zrównoważonego rozwoju stawiamy na mniejsze zużycie energii i wody na terenie obiektu.

Centrum Handlowe Nowa Górna w Łodzi znajduje się przy ul. Kolumny 6/36. Bogatą ofertę można obejrzeć poprzez stronę internetową https://nowa-gorna.pl oraz skontaktować się bezpośrednio z dyrekcją obiektu pod adresem nowagorna@apsysgroup.pl lub numerem telefonu 42 646 06 90.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w Centrum Handlowe Nowa Górna w Łodzi!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy