Park Wodny w Julinku. To miejsce trzeba odwiedzić w wakacje!

Park Wodny w Julinku. To miejsce trzeba odwiedzić w wakacje!

Strefa basenowa z punktami gastronomicznymi, zjeżdżalnie, armatki i kurtyny wodne, spray park czy miejsce relaksu z leżakami – to tylko część atrakcji, które czekają na turystów z całej Polski w Parku Wodnym w Julinku. Nowoczesny obiekt o powierzchni 20 000 m2 jest uzupełnieniem Parku Atrakcji, który został wybudowany na terenie dawnej bazy cyrkowej. Julinek Park zlokalizowany jest w pobliżu trasy A2, dzięki czemu dojazd jest bardzo dogodny. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się duży, wygodny i bezpłatny parking.

Park Wodny w Julinku (Leszno k. Warszawy) jest miejscem, które powstało z poszanowaniem środowiska, a jego projektanci zastosowali wiele rozwiązań funkcjonalnych pozwalających na znaczącą oszczędność wody i energii elektrycznej. Dostępna na miejscu baza noclegowa oraz szereg atrakcji – w tym m.in. park linowy, wesołe miasteczko czy pole do minigolfa przyciągają turystów z całej Polski.

Jakie atrakcje czekają na gości Parku Julinek?

Julinek Park przez całe wakacje jest otwarty codziennie. W dni powszednie można z niego korzystać w godzinach od 10.00 do 19.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 20.00. W Parku Wodnym do dyspozycji gości są takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Znajdują się tam także kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka, wodne koła oraz tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody. Została zaprojektowana w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Kolejną atrakcją Julinka jest program wodnych animacji, z którego radość czerpią najmłodsi goście. Oprócz tego przy basenie znajdują się pianki, makarony i deski, które pomagają w pływaniu zwłaszcza wszystkim najmłodszym adeptom wodnych zabaw. Na miejscu znajduje się sklep, gdzie zaopatrzyć można się w strój kąpielowy, dmuchane zabawki czy ręczniki.

W bliskim sąsiedztwie strefy basenowej zlokalizowane są punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją pyszne potrawy, takie jak m.in. burgery, pizza czy bowle, przekąski oraz lody rzemieślnicze - wszystko oparte na ekologicznych i jakościowych produktach. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

Cennik biletów do Parku Julinek

W cenniku Parku Julinek znajduje się szereg możliwości i udogodnień. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł za bilet ulgowy oraz 69 zł za bilet normalny. Nie brakuje także korzystnych pakietów rodzinnych oraz biletów specjalnych i okresowych. Bilety OPEN w atrakcyjnych cenach, upoważniają do wstępu zarówno do Parku Wodnego, jak i do skorzystania z szerokiej oferty atrakcji dostępnych w Parku Julinek.

Cennik biletów OPEN (Park Atrakcji i Park Wodny) prezentuje się następująco:

  • Bilet ulgowy - 89 zł
  • Bilet normalny - 99 zł
  • Bilet rodzinny 2+1 - 259 zł
  • Bilet rodzinny 2+2 - 339 zł

Cały sezon letni w Parku Julinek wypełniony jest masą niespodzianek i atrakcji, które gwarantują wspaniałą rozrywkę blisko natury. Bilety do Parku Wodnego dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem. W Parku Julinek można zrealizować bon turystyczny.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy