Hotel 500 Stryków koło Łodzi – dobre miejsce dla odwiedzających i biznesu

Hotel 500 Stryków koło Łodzi – dobre miejsce dla odwiedzających i biznesu
Wyjazd biznesowy lub w celach turystycznych zawsze wiąże się z koniecznością znalezienia odpowiedniego noclegu w dobrej lokalizacji. Jeżeli wybierasz się do Łodzi w jednym z tych celów, sprawdź ofertę Hotelu 500 zlokalizowanego koło Łodzi w miejscowości Stryków. To idealne miejsce zarówno na zorganizowanie konferencji, imprezy integracyjnej czy wesela, jak i po prostu do przenocowania podczas spędzania urlopu w Łodzi.

Bezpieczeństwo gości na pierwszym miejscu

Hotel 500 Stryków to idealne miejsce na bezpieczny nocleg koło Łodzi – spontaniczny lub zaplanowany. To miejsce, w którym dba się o pełen komfort, prywatność i poczucie bezpieczeństwa gości.

Do dyspozycji przyjezdnych jest bezpłatny parking, na którym bez obaw można pozostawić swój samochód. Dostępna jest także czynna przez całą dobę stacja ładowania GREENWAY dla pojazdów elektrycznych. Każdy gość poczuje się tu bezpiecznie i swobodnie – jak w domu!

Pokoje i apartamenty w sam raz akurat dla dwojga oraz dla rodzin z dziećmi

Hotel 500 w Strykowie posiada 115 pokoi, 1 apartament oraz 2 pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój ma nowoczesne, komfortowe wyposażenie – wygodne łóżka, duże okna, przez które wpada sporo słonecznego światła, czyste i komfortowe łazienki oraz gustowne dekoracje sprzyjające wypoczynkowi.

Hotel oferuje też apartament o prestiżowym charakterze, dla 4 osób. To dwa osobne pokoje połączone drzwiami wewnętrznymi. W jednym znajduje się duże, małżeńskie łoże, zaś drugi może pełnić rolę salonu lub dodatkowej sypialni. Będzie idealny na dłuższy pobyt dla pary, rodziny z dziećmi lub gości biznesowych.

Oprócz tego dostępne są pokoje jedno- i dwuosobowe. Dla osób ceniących sobie wygodę, polecane są pokoje o podwyższonym standardzie, natomiast dla tych, którzy wolą niższą cenę, przygotowano pokoje typu economy.

Profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne i możliwość organizacji pikników firmowych

Hotel 500 koło Łodzi to przede wszystkim hotel konferencyjny, skierowany do grup biznesowych. Do dyspozycji gości oddano kilka sal konferencyjnych. W ofercie jest jedna duża, która pomieści od 150 do 300 osób, dwie mniejsze sale na 50 - 80 osób oraz jedna mała sala na 15 osób.

Wszystkie sale są wyposażone we flipcharty, rzutnik multimedialny, ekran oraz dostęp do Internetu. W razie potrzeby można dostawić mównicę, podest oraz nagłośnienie. W trakcie konferencji czy szkolenia hotel oferuje przerwy kawowe, dostosowane do oczekiwań gości.

Oprócz organizacji szkoleń i konferencji biznesowych, w Hotelu 500 koło Łodzi istnieje możliwość organizacji imprez firmowych, targów oraz przyjęć okolicznościowych, takich jak chrzciny, komunie, jubileusze czy wesela.

Ciekawą opcją jest też piknik firmowy na świeżym powietrzu połączony z grillem i zabawami. To świetny sposób na wypoczynek i integrację grupy. Czas na pikniku umilają animatorzy dla dzieci i dorosłych, strefa rekreacyjna oraz bogate i pyszne menu grillowe.

Oprócz tego hotelowa restauracja codziennie serwuje smaczne świeże posiłki kuchni polskiej i europejskiej. Można tu zjeść obfite śniadanie oraz domowy obiad. Ponadto restauracja zapewnia pełną obsługę cateringową.

Hotel z dobrym dojazdem do Łodzi

Ważną zaletą Hotelu 500 w Strykowie jest jego świetna lokalizacja. Hotel znajduje się w pobliżu miasta Łódź, na skrzyżowaniu głównych tras A1 i A2. Dojazd do niego jest więc bardzo łatwy, właściwie nie trzeba zbaczać z drogi na Łódź.

Warto się więc tu zatrzymać, gdy odwiedzamy Łódź i okolice lub też gdy planujemy organizację konferencji biznesowej czy innych firmowych spotkań. Z powodzeniem zorganizujesz tutaj:

  • imprezy firmowe,

  • imprezy integracyjne,

  • konferencje,

  • szkolenia,

  • pikniki firmowe,

  • targi oraz inne eventy.

Jeżeli planujesz wyjazd w okolice Łodzi, już dziś sprawdź ofertę Hotelu 500 w Strykowie! To jedyne takie miejsce w tym rejonie i jednocześnie najpopularniejsze centrum biznesowe w województwie łódzkim!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy