Idealne miejsce na konferencję - Łódź, jakiej nie znasz

Idealne miejsce na konferencję - Łódź, jakiej nie znasz

Łódź z roku na rok staje się coraz ważniejszym ośrodkiem biznesowym i kulturalnym. Liczne wydarzenia typu konferencje, eventy, jubileusze organizowane są w nowoczesnych, przestronnych i doskonale przygotowanych obiektach. Zobacz, dlaczego warto przyjechać do Łodzi.

Konferencja w Łodzi? Tak, to jedno z lepiej skomunikowanych miast w Polsce!

Jeszcze kilka dekad temu Łódź była postrzegana jako bardzo odległa sypialnia Warszawy. Od tego czasu wiele się zmieniło. Dziś to bardzo dobrze skomunikowane miasto, dysponujące nowoczesnymi dworcami kolejowymi i bezpośrednimi, szybkimi połączeniami z dużymi miastami w Polsce oraz międzynarodowym portem lotniczym. Nie bez znaczenia jest też dostęp do Autostrady A1. Wiele wskazuje na to, że to właśnie autostrada przyczyniła się do tak spektakularnego rozwoju miasta.

Niezależnie od tego, skąd będą musieli dotrzeć zaproszeni na wydarzenie goście, podróż nie powinna być dla nich uciążliwa.

Sale konferencyjne w Łodzi – tu zorganizujesz każde wydarzenie

Niewątpliwie największą salą konferencyjną w Łodzi jest Hala Expo, w której może jednorazowo przebywać aż 4500 osób. Z powodzeniem można tu przeprowadzić targi branżowe.

Wśród mniejszych obiektów znajdą się zarówno takie na kilkadziesiąt, jak i na kilkaset osób. Niezależnie od tego, czy planowana jest typowa konferencja, czy raczej event, jubileusz, czy też uroczystość o charakterze rodzinnym, Łódź gotowa jest wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich gości, nawet jeśli będą bardzo wymagającymi klientami.

Sale konferencyjne Łódź mieszczą się w różnych obiektach. Najczęściej są to hotele, w których można zorganizować wydarzenie trwające kilka dni (nocleg i wyżywienie na miejscu to ważny element logistyki konferencji) ale też restauracje, w których organizuje się jednodniowe spotkania.

Niezależnie od lokalizacji wszystkie sale łączy wysoki standard oferowanych usług. Niemal każda oferuje wysokiej klasy sprzęt multimedialny, flipcharty, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane.

Łódź ma ciekawą ofertę na tzw. czas wolny

Organizacja konferencji w Łodzi to strzał w dziesiątkę nie tylko ze względu na lokalizację i standard obiektów, ale też samo miasto, które ma dużo do zaoferowania w tak zwanym czasie wolnym. Wizytówką miasta jest ulica Piotrkowska i na pewno warto ją odwiedzić. Wśród ciekawych propozycji znajduje się też Ogród Botaniczny, Muzeum Kinematografii, Orientarium.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy