Sylwester w Łodzi – gdzie i jak najlepiej powitać rok 2019?

Sylwester w Łodzi – gdzie i jak najlepiej powitać rok 2019?

Podczas gdy wielu mieszkańców Łodzi planuje spędzić ostatnie dni roku z dala od domu, część z nas pozostaje w tym czasie w mieście. I wtedy pojawia się pytanie: co z sylwestrem? Na szczęście jak co roku mamy do wyboru wiele możliwości, które mogą uczynić tę noc naprawdę wyjątkową!

Huczna impreza czy kameralna domówka?

Wśród łodzian w każdym wieku bez wątpienia nie brakuje ani miłośników wielkich przyjęć, ani zwolenników spotkań w gronie najbliższych przyjaciół. Jedno jest pewne – zawsze znajdzie się tu sporo okazji zabawy! Łódzkie lokale już kilka miesięcy wstecz rozpoczynają rezerwacje miejsc na tę wyjątkową noc, ale wcale nie oznacza to, że nie wśród dostępnych opcji nie znajdziemy nic ciekawego nawet na ostatnią chwilę. Wszyscy, którzy zwlekali z planami na sylwestra, mogą wziąć udział w jednej z otwartych imprez. Dokąd zatem warto się wybrać?

Sylwestrowe szaleństwo w sercu miasta

Kiedy mowa o wspólnym witaniu Nowego Roku w mieście, większości z nas w pierwszej kolejności przychodzi na myśl Manufaktura. To właśnie na jej rynku odbywa się co roku najgłośniejsza impreza sylwestrowa, której nieprzerwanie towarzyszą muzyka, zbiorowy entuzjazm i to, na co szczególnie czekają wszyscy uczestnicy, czyli widowiskowy pokaz fajerwerków. Inną ciekawą opcją na tę wyjątkową noc jest wydarzenie organizowane przez OFF Piotrkowska Center – 3 sceny klubowe, sylwestrowo-noworoczne koktajle i zabawa do białego rana! Alternatywą dla tego typu rozrywki może być także impreza sylwestrowa w Hali Expo, którą uświetni swoją muzyką zespół Swing Brothers. Miłośnicy tańca koniecznie powinni rozważyć tę możliwość! Także łódzka opera i Teatr Wielki planują zauroczyć swoich gości wyjątkowymi spektaklami, a kino Charlie galą oscarowych premier filmowych – jak widać, każdy znajdzie w mieście rozrywkę, która najlepiej odpowiada jego upodobaniom.

Co szykują dla nas łódzkie lokale?

Nie sposób wymienić jednym tchem wszystkie atrakcje przygotowane na sylwestrową noc przez nasze ulubione kluby. Niezależnie od tego, w jakim klimacie chcemy się bawić, mamy do wyboru całą gamę zabaw zorganizowanych specjalnie dla uczestników o zróżnicowanych upodobaniach. Koniecznie sprawdźcie imprezy, które cieszą się w tym roku szczególnym zainteresowaniem:

Rozrywka dla aktywnych

Czym byłoby podsumowanie całego roku dla sportowca bez tradycyjnego Biegu Sylwestrowego w Arturówku? W tym roku odbędzie się już XXXIV edycja tego wydarzenia i z pewnością nie zabraknie tam miłośników aktywnego wypoczynku. Miejmy nadzieję, że uczestnikom biegu i wszelkich imprez plenerowych dopisze pogoda – zgodnie z prognozami przewidziana jest jednak temperatura na plusie i deszcz. Mimo wszystko jesteśmy przekonani, że nie zniechęci to nikogo do wyjścia z domu i wykorzystania tego dnia w pełni!

Sylwester dla dzieci

Planując sylwestrową zabawę, nie możemy zapominać o najmłodszych. W ten wyjątkowy dzień wrotkarnia KołoWrotki organizuje dla maluchów moc atrakcji, a Piaskownica – zabawy z animatorem i słodki poczęstunek. Rodziców z pewnością zainteresuje także możliwość zapewnienia swoim pociechom prawdziwego balu z nocowaniem, jaki przygotowuje w tym roku rodzinna klubobawialnia 111 TIPI. Baby English Center także planuje dla maluchów wiele sylwestrowych atrakcji – z pewnością warto zadbać o to, by maluchy miło wspominały ten wyjątkowy wieczór!

Atrakcje turystyczne powiązane z artykułem:

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy