Dlaczego warto uczyć najmłodszych programowania?

Dlaczego warto uczyć najmłodszych programowania?

Zajęcia dodatkowe dla dzieci rozwijają. To chyba fakt, do którego nie trzeba nikogo przekonywać. Rodzice zapisują swoje pociechy już od pierwszych klas szkoły podstawowej na lekcje dodatkowe, które mają w nich budzić pewne cechy i umiejętności. Wartą rozważenia dla każdego opcją jest kurs programowania dla dzieci. Dlaczego? Bo rozwija wielokierunkowo, wspomaga uczenie się, daje mnóstwo radości.

Dlaczego kodowanie dla dzieci?

  1. Bo jest to odpowiedź na obecne już zapotrzebowanie rynku, jak i prognozy na przyszłość. W tej chwili już  brakuje specjalistów programistów w wielu rynkowych branżach. Szacuje się, że kolejne dekady to miliony miejsc pracy dla koderów, które trzeba będzie zapełnić. Wysyłając dziecko na kurs programowania dla dzieci, dajemy mu podkładkę do kształcenia się w jednym z najbardziej pożądanych zawodów.

W tej chwili wiele państw na świecie zdało sobie sprawę z potrzeby i ważności rozwijania umiejętności koderskich w najmłodszym pokoleniu. U nas brakuje jeszcze pełnej tego świadomości, choć powoli rodzi się ona i rozwija na różnych szczeblach. My dajemy dzieciom możliwość przyswajania materiału już teraz, na równi z dziećmi z zachodnich krajów. W szkole Zaprogramowani.com nie czekamy na to, aż programowanie wreszcie pojawi się w publicznych placówkach. Przygotowujemy dzieciaki na przyszłość już teraz.

  1. Programowanie jest następnym krokiem w rozwoju dzisiejszego pokolenia, jeżeli chodzi o ich stosunek do cyfrowych możliwości. Dzisiejsze pokolenie dzieci urodzonych z tabletem w ręku ma olbrzymi potencjał do tego, aby już najmłodszych latach nauczyć się tego, do czego kiedyś były przeznaczone lata studiów. Cyfrowi tubylcy nie boją się zmian, chętnie sięgają i sprawdzają najnowsze możliwości, mają pomysły na to, jak coś poprawić czy ulepszyć. My wspieramy ich w tych procesach, dając im swój czas, doświadczenie i najlepszych wykładowców, którzy sami aktywnie pracują na koderskich stanowiskach. Dzięki temu dajemy gwarancję, że nauka w Zaprogramowani.com jest ciągle aktualna, dopasowująca się do każdej zmiany trendów i kształcąca dzieci świadome tego, że przyszłość to ciągłe zmiany.
  2. Warsztaty programowania dla dzieci rozwijają pod wieloma względami. Nie tylko w stricte informatycznej niszy. Poprawiają zrozumienie nauk ścisłych, wspomagają logiczne i analityczne myślenie, uczą komunikacji, wspomagają ogólne procesy uczenia się, które można wykorzystać w czasie standardowej edukacji.

Wykorzystujemy nie tylko informatyczne metody nauczania. Wiemy, jak ważne jest, aby kurs programowania dla dzieci nie przykuwał ich wyłącznie do komputera, dlatego staramy się, aby zajęcia dodatkowe były różnorodne, wciągające i popychające najmłodszych do próbowania kolejnych rzeczy.

Co jeszcze daje kurs programowania dla dzieci w Zaprogramowani.com?

  1. Wiemy, jak mało czasu mają tej chwili młodzi ludzie, korzystający z możliwości edukacji w wielu kierunkach. Nasza oferta pozwala na to, aby uczeń w satysfakcjonujący sposób poświęcał na naukę niezwykle ważnych umiejętności informatycznych zaledwie 90 minut tygodniowo. Zajęcia odbywają się wyposażonych klasach, dzięki czemu słuchacze nie muszą przyjeżdżać z własnym sprzętem i pomocami edukacyjnymi.
  2. Nasze warsztaty programowania dla dzieci to sprawdzona oferta najwyższej jakości zajęć przy jednocześnie niewielkim koszcie. Staramy się, aby każde dziecko mogło kształcić się w kierunku kodowania, dając niezwykle niską cenę, poniżej 30 zł za godzinę kursu.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe dla dzieci w Zaprogramowani.com w Łodzi, więcej na stronie https://lodz.zaprogramowani.com


 

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy