Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci – Łódź dla najmłodszych

Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci – Łódź dla najmłodszych

Łódź to miasto, które promuje kreatywność. Nic dziwnego, że nie brakuje w nim miejsc, w których można zorganizować urodziny zapadające w pamięć. Nie brakuje propozycji także dla najmłodszych. Gdzie można urządzić przyjęcie, które sprawi dzieciom radość i umożliwi im zabawę w najlepszym wydaniu?

Grupowe wycieczka po ogrodzie zoologicznym

W parku Piłsudskiego znajduje się wiele miejsc, które świetnie nadawałyby się do zorganizowania urodzin dla najmłodszych. Jednym z nich jest ogród zoologiczny; grupowa wycieczka do zoo z pewnością ucieszy wszystkich uczestników zabawy. Należy jedynie pamięta, by przed wejściem do ogrodu wytłumaczyć dzieciom, jakie zasady zobowiązują na terenie zoo. Po powrocie można zorganizować konkurs rysunkowy; bohaterami prac będą oczywiście widziane zwierzęta.

Sale zabaw: czysta radość

Na terenie Łodzi znajduje się mnóstwo sal zabaw (np. Figloraj, Agatka czy Piotruś Pan), w których również można urządzić urodzinowe przyjęcia. Zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, drabiny linowe czy ulubione przez wiele dzieci baseny z kulkami – to tylko niektóre atrakcje dostępne w tego typu salach. Dla starszych warto zorganizować wypad do escape roomu; to będzie z pewnością niezapomniane przeżycie, a dzieci, by wydostać się z pokoju, będą musiały ruszyć głową i zabawić się w Sherlocka Holmesa. Doskonała zabawa gwarantowana!

Kosmos dla najmłodszych

Każde dziecko w pewnym okresie interesuje się dwiema rzeczami – dinozaurami i kosmosem. Nie do końca wiadomo, skąd się to bierze, jednak łódzkie Planetarium wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Oferuje ono kilka seansów, które z pewnością zafascynują najmłodszych widzów. To: kosmos dla najmłodszych, bajka Andromeda i Perseusz oraz Polaris, czyli opowieść o niedźwiedziu polarnym wyruszającym w podróż kosmiczną. Planetarium zlokalizowane w EC1 to świetna alternatywa dla kina; niepowtarzalny klimat z pewnością zachwyci dzieci i sprawi, że nie będą chciały opuszczać budynku.

Atrakcje turystyczne powiązane z artykułem:

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

1 komentarz

  1. Paula 15 marca 2019 (13:09)

    Jeśli szukacie pomysłu na organizację imprezy dla dzieciaków to polecam z całego serca firmę Party Creator. Młoda ekipa, ale znają się na rzeczy. Organizowaliśmy z ich pomocą urodziny dla córki - zarówno dzieciaki jak i rodzice byli zachwyceni :D No i to malowanie twarzy - widać że Pani Aneta to osoba z pasją

Dodaj komentarz

Partnerzy