Bilety autobusowe w Łodzi – kupuj bilety przez aplikację mobilną

Bilety autobusowe w Łodzi – kupuj bilety przez aplikację mobilną

Podróżowanie komunikacją miejską wiąże się z kupowaniem biletów. Chcesz, aby odbywało się to szybciej i wygodnej? Wybierz aplikację mobilną. Korzystając z aplikacji mPay, kupisz m.in. bilety autobusowe w Łodzi i zapomnisz o kolejkach czy szukaniu drobnych.

Bilety w Twoim smartfonie

Jeszcze kilka lat temu bilety na środki komunikacji miejskiej były dostępne jedynie w kioskach, kasach i u kierowców. Zdarzyło Ci się, że stojąc w kolejce, nie zdążyłeś na autobus? Aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, już dzisiaj zainstaluj w swoim smartfonie aplikację mPay, dzięki której szybko zakupisz bilety autobusowe w Łodzi i innych miastach Polski.

Aplikacja mPay jest prosta w obsłudze, a dodatkowo za jej pomocą zakupisz nie tylko bilety w Łodzi na MPK – pozwala ona także opłacić bilety na wydarzenia sportowe i doładować swoje konto telefoniczne dowolną kwotą. Jeżeli korzystasz z samochodu i często parkujesz w Strefach Płatnego Parkowania, to za pomocą aplikacji mPay, zapłacisz również za postój.

Gdzie znajdę aplikację mPay?

Chcesz w wygodny sposób zakupić bilety w Łodzi? MPK w Łodzi dołączyło do grona przedsiębiorstw współpracujących z mPay. Aby zakupić bilet na dowolne połączenie, musisz najpierw ściągnąć aplikację. Możesz to zrobić:

Gdy już ściągniesz aplikację mPay, będziesz musiał jeszcze stworzyć swoje konto użytkownika. Bilety w Łodzi będziesz mógł zakupić po podaniu danych osobowych oraz określeniu sposobu płatności (do wyboru są: karta płatnicza podpięta do konta i elektroniczna portmonetka) i kodu PIN. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja musi być potwierdzana tym kodem.

Zapomnij o papierowych biletach

Aplikacja mPay to przede wszystkim szybki i wygodny sposób kupowania biletów. Elektroniczne bilety autobusowe w Łodzi to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Ponieważ każdy zakup jest zapisywany w historii transakcji, w razie kontroli wystarczy tylko zalogować się do konta i pokazać kontrolerowi ostatni bilet.

Czy wiesz, że możesz też oszczędzać pieniądze, kupując elektroniczne bilety w Łodzi? MPK wraz z mPay często organizują promocje. Wówczas bilety elektroniczne są tańsze niż papierowe, a użytkownicy aplikacji oszczędzają.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy