5 najlepszych lumpeksów w Łodzi – miejsca, które powinna znać każda szafiarka

5 najlepszych lumpeksów w Łodzi – miejsca, które powinna znać każda szafiarka

Własny styl to wizytówka każdego z nas. Powszechnie wiadomo, że oryginalne ubrania najłatwiej znaleźć w lumpeksach. Kiedyś były tematem tabu – dziś zakupy w secondach-handach promują blogerki.  Poniżej przedstawiamy 5 najlepszych lumpeksów w Łodzi, których nie może przeoczyć żadna szafiarka.  

1. Econom Class – Piotrkowska 190

To najbardziej oblegany lumpeks w Łodzi, co potwierdza długa kolejka już na godzinę przed jego otwarciem! Niewątpliwą zaletą tego second-handu jest uniwersalizm, który sprawia, że każdy, niezależnie od wieku i rozmiaru, znajdzie coś dla siebie. Ubrania dostępne w lumpeksie są starannie wyselekcjonowane. Nie brakuje bardzo dużych rozmiarów i dziecięcych ubranek. Ponadto możemy tu znaleźć chemię oraz kosmetyki pochodzące z Włoch i Niemiec. 

2. Mogadishu – ul. Rewolucji 1905 roku 6

Mogadishu to lumpeks z charakterem. Już na pierwszy rzut oka widać niebanalny i estetyczny wystrój. Wszystkie ubrania są starannie posegregowane i odpowiednio wyeksponowane. Nie jest to lumpeks, który masowo sprowadza ubrania. Niewielkie ilości rekompensuje ich niebanalny charakter. Oryginalne wzory, materiały, hafty i falbany pozwolą stworzyć niejedną kreację rodem ze światowego wybiegu.

3. Moda 36.6 – Wschodnia 76

To lumpeks stawiający na mnogość różnorodnych ubrań stosownych na każdą okazję. Ponadto dostępne są tu buty, biżuteria, a także rozmaite akcesoria. Dostawy towaru odbywają się tu aż dwa razy w tygodniu. Można znaleźć tu ubrania kultowych marek takich jak Tommy Hilfiger czy Lacoste, dostępnych w przystępnej cenie. Na miejscu można płacić również kartą. 

4. Humana – ul. Limanowskiego 11

To światowa marka, która istnieje na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat. Oferowany asortyment cechuje wysoka jakość ubrań oraz bardzo dobry stan dodatków w przystępnej cenie. Ubrania, które znajdziemy w lumpeksie, są różnorodne. Mnogość kolorów i fasonów sprawi, że każdy niezależnie od preferowanego stylu, znajdzie coś dla siebie. Humana stara się o to, aby asortyment był nietuzinkowy, dlatego nie brakuje tu ubrań utrzymanych w stylistyce Orientu. Dochód uzyskany ze sprzedaży jest przekazywany na rzecz najuboższych oraz innych projektów o charakterze społeczno-humanitarnym. 

5. Tania Szafa – ul. Organizacji WiN 31

To lumpeks, w którym na klienta czekają nie tylko modne i wysokie jakościowo ubrania, ale także atrakcyjne ceny, które obniżają się z dnia na dzień. Poza sprzedażą stacjonarną, rzeczy można nabyć również przez Internet. Tania Szafa powstała z myślą o osobach, które chcą wyglądać modnie bez nadwyrężania budżetu. Nic zatem dziwnego, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych lumpeksów w Łodzi!

 

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy