Osiemnastka w Łodzi – sprawdzone pomysły na niezapomnianą imprezę

Osiemnastka w Łodzi – sprawdzone pomysły na niezapomnianą imprezę

Osiemnastka to wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie. Zwiastuje wkroczenie w dorosłe życie, dlatego wymaga szczególnej oprawy, bo w końcu osiemnastkę obchodzi się tylko raz. Gdzie i jak uczcić te wyjątkowe urodziny w Łodzi? 

Niezapomniana osiemnastka, czyli impreza w klubie

Od paru lat jednym z najpopularniejszych sposobów na świętowanie osiemnastych urodzin jest impreza w klubie. Jego wybór zależy od indywidualnych preferencji. Najmodniejszym klubem w Łodzi jest Kokoo – miejsce od lat kojarzone z dobrą zabawą na wysokim poziomie. Innymi popularnymi miejscami są Loża, Lordis i niedawno powstały Club Teatr. Nieco spokojniejszą alternatywę stanowić mogą hipsterski klub DOM na OFFie lub kultowy Niebostan przy ulicy Piotrkowskiej. Jeśli nie jesteśmy fanami imprez, lepiej zdecydować się na wypad do pubu. Centrum Łodzi przepełniają pijalnie, które oferują alkohol na każdą kieszeń.

Marzysz o niezapomnianej osiemnastce? Wynajmij limuzynę!

Coraz więcej osób poszukuje nietypowej oprawy osiemnastki z domieszką luksusu. Jednym z popularnych sposobów stał się ostatnio wynajem limuzyny. Istnieje dowolność w wyborze modelu i ilości znajdującej się w niej osób. Do wyboru są takie samochody jak: Rolls Royce, Lamborghini, Chrysler oraz Hummer. W środku czeka na nas przestronne wnętrze, światło stroboskopowe, a także muzyka, którą można samodzielnie wybrać. 

Osiemnastka na spokojnie – keep calm and book a restaurant

Nie każdy nastolatek jest fanem imprez i hucznego świętowania. Jednak wielu jubilatów marzy o spędzeniu swojej osiemnastki w wyjątkowy sposób. Uroczysty charakter urodzin doskonale zaakcentuje wypad do restauracji. Niepowtarzalny klimat, doskonała kuchnia i napoje to doskonałe połączenie. Ostateczny wybór restauracji będzie podyktowany naszymi preferencjami oraz budżetem. Tak na przykład dla lubiących pikantną kuchnię i klimat Południa polecamy Senoritas czy The Mexican, w którym koniecznie trzeba zamówić sernik Zorro. Miłośnicy pizzy powinni wybrać Pomodoro lub Otwarte Drzwi. Kuchnię śródziemnomorską serwują Bawełna w Manufakturze czy Drukarnia na OFFie. Od lat chętnie wybieranymi miejscami są również restauracje z sushi.

Atrakcje turystyczne powiązane z artykułem:

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy